Leonora Jakupi, një ‘Dardane’ në lojën e Kosovës

  • October 12, 2018 09:31
  • Rozë

Ndër të famshmet që ishin të pranishëm në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ për të parë lojën, ishte edhe këngëtarja Leonora Jakupi.

Ajo ka veshur duksin me emrin ‘Dardanët’ dhe ka vendosur një kapele me ngjyrat e flamurit të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Leonora ka shikuar lojën bashkë me qytetarët e tjerë ndërsa janë gëzuar me fitoren me rezultat 3:1 të Kosovës kundër Maltës./Gazeta Express 

 

Loading...