Ledina Çelo ju sugjeron një maskë ekonomike për fytyrën tuaj

  • March 20, 2019 13:32
  • Rozë

Ledina Çelo është shkëputur nga skena duke iu dedikuar me kohë të plotë rritjes së fëmijëve.

Ajo jeton në Gjermani dhe prej andej gjithmonë ka mahnitur fansat me pamjen e saj tërheqëse.

Nëse mendoni se Ledina gjithmonë përdor produkte të kushtueshme për trajtimin e pamjes së, e keni gabim.

Ajo ka ndarë me të gjithë sekretin për një lëkurë të bukur dhe produktet gjenden lehtësisht.

“Duhet një maskë për fytyrën, para një ditë të gjatë. E bardha e vezës, vaj ulliri, mjaltë”, ka shkruar Ledina bashkangjitur me foton e ingredientëve.

The post Ledina Çelo ju sugjeron një maskë ekonomike për fytyrën tuaj appeared first on .

Loading...