Krejt ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ do t’iu befasojë me pamjen sot

  • March 15, 2019 23:00
  • Rozë

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një ndër aktoret më të pëlqyera kosovare.

U bë e njohur në publik që kur u bë pjesë e serialit, ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’.

Tani, ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera në këtë serial.

Ajo është tejet aktive në rrjete social, dhe sot ka publikuar në Instagram një foto ku duket shumë ndryshe nga seriali.

The post Krejt ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ do t’iu befasojë me pamjen sot appeared first on .

Loading...