Kjo këngëtare i dha 9 pikë Rozana Radit ndërsa ajo asnjë

  • December 10, 2018 17:32
  • Rozë

Këngëtarja Rozana Radi ka marrë çmimin e kritikës në edicionin e sivjetmë të “Këngës Magjike”.

Rozana Radi ishte njëra ndër konkurrentët e festivalit “Kënga Magjike” dhe nuk iki në shtëpi pa marrë çmim, shkruan lajmi.net.

Ajo mori çmimin e ‘kritikës’ ndërsa atë të ‘interpretimit’ Era Rusi.

Por ajo çfarë mund të ju ketë ikur publikut janë disa nga votat që kolegët nuk i kanë dhënë njëri-tjetrit.

Madje për t’u habitur ka qenë fakti se si Era Rusi i ka dhënë nëntë pikë Rozanës ajo ia ka kthyer me zero pikë.

Loading...