Kështu e uron Adelina nënën e saj për ditëlindje

  • December 10, 2018 17:32
  • Rozë

Bashkëshortja e humoristit Rasim Thaçi – Cima, sot feston ditëlindjen.

Gruaja e Cimës, nëna e këngëtares Adelina Thaçi sot (10 dhjetor) ka një arsye më shumë për të festuar, por jo vetëm ajo, e njëjta vlen për njerëzit e saj më të afërt, shkruan lajmi.net.

Ajo feston ditëlindjen dhe bashkëshorti i ka bërë urimin romantik.

Sot ka ditëlindjen bashkëshortja ime , ajo që gjithë jetën time dha kujdesin më të madhë, Uroj shëndet dhe shume dashni

Loading...