Kështu e quan gruan e tij humoristi shiptar!

  • October 12, 2018 15:00
  • Rozë

Elvis Pupa është njëri nga humoristët i cili u bë i njohur me rolin e tij te “Portokalli”, shkruan “InfoKosova”.

Elvisi si shumica e aktorëve të humorit që kanë dal nga ky shou i humorit, ka filluar të merret me punën e tij jashtë Top Channelit.

Ai luan nëpër shfaqje të ndryshme ku dhe ka audiencë të mjaftueshme.

Elvisi është duke shijuar pushimet e tij me bashkëshorten bukuroshe që e ka.

Dhe në një foto ky çifti shihet bashkë e të cilën është vet aktori Pupa ai i cili e ka publikuar, e shoqëron me këto fjalë: “Me “rrotën” time te “rrota” e Seattle-it“.

Nuk dihet se në çfarë aspekti e quan ai gruan e tij “Rrota ime”, ndoshta është emër përkëdhelës i saj?/InfoKosova/

Loading...