Këngëtarja shqiptare bëhet për spital

  • December 06, 2018 23:00
  • Rozë

Anxhelina Hadërgjonaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja shqiptare është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj, ku në këto të fundit tregoi se ia kanë vjedhur telefonin asaj dhe grimerit të njohur, Ariel.

Pas këtij lajmi, Hadërgjonaj bëri të ditur se është e sëmurë dhe se momentalisht po merr një serum, e cila edhe në këtë foto ka zbuluar pak nga gjoksi i saj.

Ndryshe, Anxhelina së shpejti pritet të rikthehet me projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/

Loading...