Këngëtarja kosovare e ‘nxehë’ pak rrjetin në këtë natë të ftohtë

  • November 18, 2018 23:00
  • Rozë

Zanfina Ismaili është kthyer në kohë për t’i publikuar disa foto të vjetra

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka hapur arkivat dhe ka publikuar dy foto të vjetra në të cilat duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se tani në vendin tonë temperaturat kanë rënë dukshëm, pranë këtyre imazheve Zanfina ua ka kujtuar ndjekësve këtë fakt dhe e ka bërë shumë ‘nxehtë’ me pozat joshëse të cilat i ka realizuar këtë verë.

Loading...