Ju kujtohet Kanita e “X Factor Albania”? Është bërë një super femër tani

  • December 07, 2018 18:00
  • Rozë

Kanita fitoj famën e madhe në moshë shumë të re, kur edhe mori pjesë në “X Factor”.

Pas pak kohësh pauzë, Kanita u kthye shumëseksi dhe në formë me pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike”.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi veshur në të zeza dhe duke treguar këmbët e gjata.

Ndryshe, projekti me të cilin Kanita po garonduket se po pëlqehet shumë./Indeksonline/

Loading...