Ja si e pret Afërdita në shtëpi bashkëshortin milioner

  • November 09, 2018 09:32
  • Rozë

Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka treguar se pas disa ditësh jashtë vendi, burri i saj është kthyer tek ajo.

My love is here”, e ka përshkruar Afërdita foton.

Duket se Afërdita e ka të vështirë te kalojë kohen pa të dashurin e saj.

Loading...