Ja si duket Dhurata Dora në klipin e ri …

  • December 07, 2018 12:32
  • Rozë

Që nga vera nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net.

Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e cila në rrjete sociale ka publikuar pamjet.

“Qikat e mia”, ka shkruar ajo në postimin e hedhur në Instagram që mbase kështu do të quhet kënga e re e saj.

Dora edhe në këtë klip vjen mjaft atraktive që besohet se kjo këngë do të mirëpritet nga publiku.

Loading...