I digjet shtëpia, Kim sjell pamje nga vendi i ngjarjes

  • November 09, 2018 13:00
  • Rozë

Kim Kardashian-West u detyrua të largohej nga shtëpia e saj të enjten në mbrëmje.

Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri teksa digjej jashtë kontrollit, shkruan lajmi.net

Kim, kishte filmuar fillimisht flakët nga avioni i saj privat ku më pas zbuloi se ishte djegur kompleksi i Kanye West.

Ajo ndau disa video nga lartë në Instagram ku i shpjegoi që po evakuonte dhe u kërkoi atyre që të “luteshin për Calabasas”.

Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë. Lutuni të gjithë për Calabasas”, shkroi ylli televiziv në Instagram.

Loading...