Gena zgjedh Bleona Qeretin për një natë, thotë se është shumë s*ksi

  • November 18, 2018 22:32
  • Rozë

Javën që lamë pas ishte Gena ai i cili bëri zgjedhjet e tij në rubrikën ‘Kë zgjedh’.

Këngëtari Gena së fundmi në rubrikën ‘Kë zgjedh’ ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes kolegëve të tij këngëtarë, shkruan lajmi.net.

I pyetur se a do të donte ta kalojë një natë me Bleona Qeretin apo Zaimina Vasjarin ai zgjodhi Bleonën dhe tha se është shumë s*ksi.

Për ta parë intervistën interesante, mos e humbisni videon e plotë.

Loading...