Festojnë përvjetorin e martesës Albani e nusja e tij, interesante si e uron ai

  • November 08, 2018 22:00
  • Rozë

Alban Mehmeti dhe gruaja e tij festojnë një ditë të veçantë të tyre, një përvjetor të martesës.

Në një fotografi që publikoi këngëtari, ata duken të lumtur pranë njëri-tjetrit e të lumtur që po presin bashkë këtë ditë, përcjell ORAinfo.

Albani ka plot fansa pas vetes, prandaj edhe i mirëpresin fotografi të tilla nga portreti familjar i tij.

Loading...