Femra në krah të Capital T është ish-Miss Mali i Zi, nuk është e dashura e tij – vetëm modele në klipin e ri

  • October 12, 2018 09:30
  • Rozë

Capital T shkaktoi një stuhi të madhe mediatike një ditë më parë.

Ai u shfaq nga helikopteri me një bukuroshe në krah, dorë për dore.

Duke e trajtur si të dashurën e tij, erdhën edhe urimet e para nga kolegët e tij të shoubizit.

Megjithatë, duket se ajo nuk është e dashura e Capital T dhe kjo ishte lëvizje e këtij të fundit për të tërhequr vëmendjen.

Kjo sepse bukuroshja ultra seksi është nga Mali i Zi dhe është një modele e njohur.

Marija Kolinovic që u shfaq në krah të Capital T duket se do të jetë pjesë e klipit të ri të reperit.

View this post on Instagram

@_madmazel_fashion_

A post shared by Marija Kolinovic

Loading...