Enca Haxhia performon para fansave të saj në Kurdistan

  • March 19, 2019 18:00
  • Rozë

Enca Haxhia ka perdormuar para adhuruesve të saj në Kurdistan.

Artistja njihet tashmë në vendet arabe ku edhe dëgjohet shumë, ndërsa për herë të parë ka mbajtur një koncert në Erbil.

E lumtur që pati mundësinë pas 5 vjetësh përkrahje dhe dashuri nga arabët ajo ka shkruar:

“5 vite dashuri të pakusht dhe mbështetje, kam pasur një eksperience të paparë me ju. Jam ndjerë si në shtëpi. Zoti e bekoftë Kurdistanin”, ka shkruar Enca përbri fotografisë së realizuar gjatë koncertit.

The post Enca Haxhia performon para fansave të saj në Kurdistan appeared first on .

Loading...