E gjithë familja e Shyhretes në festë, vajzat e saj iu ‘mahnisin’ me pamjet

  • March 15, 2019 23:00
  • Rozë

Shyhrete Behluli dhe familja e saj po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ata sot duket se kanë shkuar të gjithë në një festë dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme.

E ato që po marrin gjithë vëmendjen janë vajzat e këngëtares.

Nga fotot që i kanë publikuar shohim se atop o shkëlqejnë në mbrëmjen e sotme.

The post E gjithë familja e Shyhretes në festë, vajzat e saj iu ‘mahnisin’ me pamjet appeared first on .

Loading...