Dhurata ndryshon ngjyrën e flokëve, duket bukur me këtë pamje

  • December 07, 2018 14:32
  • Rozë

Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që me këtë pamje ka mahnitur të gjithë pasi duket më në formë se kurrë.

Dhurata gjatë kësaj kohe është duke punuar në projekte të reja që pritet t’i lansojë në ditët në vazhdim.

Sa i përket jetës private, Ahmetaj vazhdon të deklarohet ‘single’ që duket se bukuroshes ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.

Loading...