Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

  • December 07, 2018 12:31
  • Rozë

Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri.

Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës 'Jake Jake', Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re, shkruan Gazeta Express.

Në një fotografi të publikuar, këngëtarja shihet të ketë mbledhur një grup vajzash dhe shihen si gangstere, të veshura me maska e të rrethuara me vetura.

View this post on Instagram #qikatemia ????
A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Dec 7, 2018 at 2:39am PST

Loading...