Dhurata cilësohet si një nga më të bukurat, por ja si duket ajo pa grim…

  • November 09, 2018 11:00
  • Rozë

Ajo është një nga këngëtaret më aktive të skenës muzikore dhe e kemi parë që krijimet që prezanton për publikun, shpesh të kthehen edhe në hite të cilat i kemi kërcyer të gjithë.

Këngëtaren e kemi parë të kuruar deri në detaje në daljet publike, por është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Dhuarata ka vendosur të ndajë me ndjekësit një foto pa “make up”, ose një grip shumë të lehtë dhe duket me të vërtetë shumë bukur.

Loading...