Capital T zyrtarizon lidhjen?

  • October 11, 2018 16:00
  • Rozë

Reperi i njohur ka postuar disa fotografi në profilin e tij në Instagram, që po ngjallin shumë komente.

Capital T është me një vajzë, ndërsa dyshja shihen se janë në një helikopter ose mjet fluturues të ngjajshëm, shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendje është fotografia e dytë, ku ata kanë kapur duart si një çift dhe pikërisht duart e tyre janë në fotografi.

Nuk dihet nëse Capital T  ka vendosur të bëjë publike një lidhje të tijën apo është ndonjë skenë për ndonjë projekt të ri./Gazeta Express 

 

Loading...