Brenda shtëpisë së Valbona Selimllarit

  • December 07, 2018 11:31
  • Rozë

Ai ka pohuar se krah tij nuk do të jetë vetëm moderatorja Bora Zemani dhe balerina Klaudia Pepa por dhe 4 emra të njohur të ekranit.

Bëhet fjalë për Valbona Selimllarin, Olta Gixharni, Elia Zaharian dhe Armina Mevlanin. Ndër vite ato e kanë shoqëruar Arditin në prezantimin e këtij festivali.

Bukuroshet gjendesin në shtëpinë e Valbonës dhe nga lidhja Live është zbuluar kështu një copëzë të shtëpisë së Miss-it shqiptar. /Gazeta Express/

Loading...