BimBimma dhe ErgeNR thonë “E di”

  • November 09, 2018 13:00
  • Rozë

Reperi i njohur, BimBimma ka sjell projektin e ri muzikor.

BimBimma ka publikuar këngën e re i cili vjen në bashkëpunim me ErgeNR të titulluar “E di”, shkruan lajmi.net

Ky projekt i tyre është shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin protagoniste është një vajzë me ç’rast e përshkruan edhe jetën reale në mes të një çifti.

Kënga tashmë gjendet në të gjitha platformat muzikore, përfshirë, Spotify, Deezer, Amazon, Apple Music.

Loading...