Big Mama duket elegante në të zeza

  • November 09, 2018 13:32
  • Rozë

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mirë.

Duke qenë se ka numër të madh të njerëzve që e duan, këngëtarja mundohet, që përmes imazheve e video-ve të ndryshme në rrjetet sociale të qëndorojë afër tyre.

Bigu së fundmi në rrjetin social, e saj ku numëron 144 mijë ndjekës ka hedhur një imazh të bukur, shkruan rtv21.

Fotografia e Bigut duket se është realizuar në Stamboll të Turqisë, e veshur me një palë komplete krejtësisht të zeza, Bigu pa dyshim se po duket shumë bukur.

Ndryshe, Big Mama edhe këtë verë ka qenë aktive me koncerte, e ahengje familjare ku ajo është sigurohet që gjithmonë këto momente t’i ndajë me fansat e saj.

Loading...