Bella Hadid një nuse për t’u marrë shembull! Modelja surprizon në këtë mënyrë vjehrrën e saj në festën e ditëlindjes

  • March 14, 2019 18:00
  • Rozë

Mesa duket gjërat janë bërë serioze mes Bella Hadid dhe The Weeknd, pasi ky i fundit e ka bërë pjesë të festave familjare.

Ditën e djeshme mamaja e këngëtarit të famshëm The Weeknd festoi ditëlindjen e saj dhe sigurisht mes shumë të ftuarve ajo që ra në ishte prezenca e modeles së famshme Bella Hadid e cila është në një lidhje me Abel.

Bella ka dashur të tregohet mjaft e sjellshme me vjehrrën e saj të ardhshme në këtë rast, pasi ishte vet ajo e cila i solli tortën e ditëlindjes asaj.

The post Bella Hadid një nuse për t’u marrë shembull! Modelja surprizon në këtë mënyrë vjehrrën e saj në festën e ditëlindjes appeared first on .

Loading...