Befason këngëtari i famshëm flet rreth ndjenjave të tij

  • March 16, 2019 08:32
  • Rozë

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith është hapur për ori, ent, imin e tij se, ks, ual dhe gji, nor në intervistën e re me Jameela Jamil.

Ai u shprehë se nuk ndjen vetën as mashkull dhe as femër.

“Ju nuk mund të më identifikoni në gjini.

Unë nuk jam mashkull apo femër.

Unë mendoj se notoi diku në mes.”, u shprehë ai.

Fituesi i çmimit vitin e kaluar u nda i dashuri i tij, Bradon Flynn pas 9 muajsh lidhje./Indeksonline/

The post Befason këngëtari i famshëm flet rreth ndjenjave të tij appeared first on .

Loading...