Askush s'e dinte, Bes Kallaku dhe kjo këngëtare shqiptare paskan lidhje gjaku

  • December 10, 2018 17:31
  • Rozë

Mirëpo, askush nuk e dinte se Bes Kallaku kishte lidhje gjaku me njërën prej këngëtareve të reja që mori pjesë në "Këngën Magjike" këtë vit. Bëhet fjalë për Uendi Mancakun, e cila ka publikuar një foto me Besin në Instastory.

"Kusho", ka shkruar Uendi krahas pozës me aktorin e humorit, duke bërë të ditur për të gjithë se ata kanë lidhje gjaku.


Loading...