Arsyeja pse aktori dënohet me heqje lirije do i’u lë pa fjalë

  • May 15, 2019 20:32
  • Rozë

Aktori i preferuar i shqiptarëve është dënuar me bu rg.

Aktorët e njohur turk, Çağatay Ulusoy e Gizem Karaca si dhe këngëtari Cenk Eren janë dënuar nga një gjykatë në Stamboll me nga 10 muaj bu rg për përdorim të lëndëve narkotike.

Një gjyq procesi i të cilit vijonte prej 6 vitesh, por mesa duket gjykata e ka marrë verdiktin e saj raporton “TV Klan”.

Në këtë proces ndodheshin 32 të arrestuar, të cilët u kapën në vrullin e operacionit anti drogë në Stamboll gjatë vitit 2013.

Çağatay Ulusoy është mjaft i njohur për publikun shqiptar në rolin e “Sarpit” në serialin “I Infiltruari, ndërsa aktorja dhe modelja Gizem Karaca, ka luajtur shumë seriale, mes të cilëve edhe “Dashuri Pa fund”.

The post Arsyeja pse aktori dënohet me heqje lirije do i’u lë pa fjalë appeared first on .

Loading...