Arbana Osmani pranë ndarjes nga bashkëshorti?

  • January 12, 2019 08:00
  • Rozë

Arbana Osmani është një prej prezantueseve më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithmonë është shfaqur e lumtur, ndërsa e ka mbajtur në formë të hekurt jetën private larg nga mediat.

Bukuroshja ka 16 vjet që ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur jetën e tyre private jasht thashethemeve të mediave rozë.

Por, përkundër faktit se ata janë kujdesur shumë për raportin e tyre, duket se ka një çarje të pariparueshme mes tyre.

Sipas Iconstyle.al, moderatorja ka disa muaj që ka pbrobleme me bashkëshortin dhe janë afër divorcit.

View this post on Instagram

Sonte ne 21.00 ne Top Channel, Premiera sezonit te trete te “Dua te te bej te lumtur” Love you all

Loading...