Albi Nako bëhet nostalgjik, prezanton familjen dhe veten kur ishte fëmijë

  • January 12, 2019 19:31
  • Rozë

Kooreografi Albi Nako ka ndarë një foto të ngrohtë familjare nga koha kur ishte fëmijë krah nënës dhe babait të tij. Si fëmijë i vetëm ai ka qenë shumë pranë tyre dhe këtë e thekson dhe në dixhiturën e vënë krah fotos.

'Po te thoja " na ishte nje here" do dukej si perralle. Po pse ishim keshtu u beme keta qe jemi.... I LOVE MY FAMILY ❤️'-shkruan kooreografi krah postimit të tij. /Gazeta Express/

Loading...