Aktori i 'Portokalli' feston ditëlindjen si dikur

  • October 12, 2018 11:31
  • Rozë

Ai mbush 33 vjeç i rrethuar nga një grup miqsh e kolegë të “Top Albania Radio”.

Në postimet e të pranishmëve duket se ky 33 vjetor e ka gjetur aktorin mes argëtimit dhe të qeshurave. /Gazeta Express/ 


Loading...