• Majk tallet me sfidën e “10 viteve”

  • January 17, 2019 20:30

  Hip hop ylli, Majk, është tallur me sfidën më të fundit që është bërë virale në rrjetet sociale. “10yearschallenge” apo sfida e ndryshimit përgjatë “10 viteve” ka shkakt...

 • Aktorja shqiptare përlot me urimin për mbesën

  • January 17, 2019 19:31

  Përmes një urimi të ndjerë, Kondi ka treguar edhe njëherë sesa e lidhur është me mbesën e saj të vogël, e cila për të do të thotë e gjithë bota.  “Mbesa ime feston ditëli...

 • Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë

  • January 17, 2019 19:00

  Era Istrefi po qëndron në vendlindje pas përfundimit të angazhimeve muzikore. Bukuroshja shqiptare ka qëndruar së fundmi gjatë në Evropë ku ka përfunduar disa krijime të...

 • Top Awards, Getinjo ngjitet në top pesëshe

  • January 17, 2019 18:30

  Një hit që premton u konsiderua prurja më e fundit e Getinjo dhe duket se artisti nuk zhgënjeu aspak fansat e tij. I ardhur mjaft ndryshe, me një tjetër stil në këndim, reperi ë...