• Kapet me armë e drogë një pjesëtar i FSK’së

    • November 18, 2018 15:31

    Atij iu gjetën në një çantë të vogël krahu një armë pa leje e llojit ‘Zastava’ të Jugosllavisë, si dhe një sasi droge, mëson Metro nga burime brenda Policisë në Skënderaj....

  • Mediat malazeze, Gruevski kaloi nga Shqipëria

    • November 18, 2018 15:30

    Mediat malazeze kanë zbuluar foto të arratisjes së Nikolla Gruevskit disa orë para se atij t’i dorëzohej refuzimi i kërkesës për shtyrjen e dënimit me burg. Fotot tregojnë kalim...