• Ndërron jetë nëna e deputetit të LDK’së

    • May 17, 2019 12:00

    Lumir Abdixhiku, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka njoftuar përmes një shkrimi se nëna e tij ka ndërruar jetë dhe varrimi do të behet nesër, më 18 maj, në Pr...