• Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

    • November 19, 2018 06:31

    Kryeparlamentari Kadri Veseli merr pjesë në Ditën e Konventës Ndërkombëtare për të Drejtat e Fëmijëve. (Kuvend - Salla C 405, ora 10:00)Agjencia e Kosovës për Akreditim (AKA) or...

  • Moti në Kosovë

    • November 18, 2018 23:00

    Në fillim të javës mot kryesisht i vranët dhe me shi, në vise malore me borë 18.11.2018 – Masat e ftohta ajrore që kanë depërtuar mbi rajon dhe një vorbull ciklonike që n...