• Aksident i rëndë në Pejë, rrokulliset vetura

    • October 09, 2018 12:00

    Mësohet se ngasësi i veturës ka marrë lëndime dhe i njëjti është dërguar menjëherë në emergjencën e qytetit të Pejës. Njësitet e Policisë së Kosovës kanë dal në ve...