Serbët në Graçanicë rrihen me shufra e çekanë

  • December 07, 2018 11:31
  • Lajme

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në këtë rrahje kanë qenë të përfshirë disa persona të komunitetit serb.

Aty janë përdorur edhe mjete të forta si shkopinj dhe çekan.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe i është dhënë tretmani mjekësor, ndërsa njëri i dyshuar, me urdhër të prokurorit, dërgohet në mbajtje.

Loading...