Rrahje mes dy personave për parking në Gjilan

  • October 12, 2018 11:31
  • Lajme

Viktima si pasojë e lëndimit ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal në Gjilan. Po ashtu gjatë sulmit fizik dhe rrahjes është dëmtuar edhe një automjet me tabela të huaja pronë e ankuesit.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes

Loading...