Prindërit detyrojnë fëmijë të lypë, arrestohen

  • December 07, 2018 11:00
  • Lajme

Policia e Kosovës ka arrestuar burrë dhe grua në Mitrovicë pasi që të njëjtin e kanë detyruar fëmijën e tyre të mitur që të dalë të kërkojë lëmoshë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bislim Bajgora” ku me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar . Rasti është proceduar në procedurë të rregullt ndaj të dyshuarve.

Loading...