Gruaja lajmëron në Polici bashkëshortin e sëmurë psiqik, ishte i armatosur

  • January 12, 2019 08:00
  • Lajme

“Ankuesja femër K/Shqiptare, ka njoftuar se bashkëshorti i saj  me të meta mendore mashkull K/Shqiptar, posedon një armë (revole). Arma  e llojit “Ekol Special”, kal 9 mm, me një karikator pa fishe, vullnetarisht është dorëzuar dhe  konfiskuar nga i dyshuari”, njofton Policia.

“Po ashtu të dyshuarit i është ofruar tretman mjekësor.  Me vendim të Prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Loading...