Arrestohet pasi sulmoi policin

  • October 12, 2018 11:00
  • Lajme

I dyshuari kishte shkruar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishjen e rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij.

Me vendimin e prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt.

Loading...