Arrestohen një serb dhe shqiptar në Prishtinë

  • March 22, 2019 10:00
  • Lajme

Sipas raportit 24 orësh të policisë, gjatë kontrollit atyre iu është gjetur substancë e dyshuar narkotike 134 gramë e llojit GHB.

149 gramë substancë narkotike e llojit amfetaminë, 692 gramë substancë narkotike prekursor (përzierës), 204 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë, 17 gramë fara kanabisi dhe një peshore digjitale.

Rasti ka ndodhur rreth orës 14:30 dhe të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

The post Arrestohen një serb dhe shqiptar në Prishtinë appeared first on .

Loading...