• 3-vjeçarja gjen papritur sozinë e saj

    • December 16, 2018 20:32

    Ava Kinsler, dalloi manekinin e M&S, veshur në të njëjtat dollakë që ajo i mbante veshur, veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dhe kaçurrele.