Kur festa kthehet në tragjedi, Babagjyshi bie në tokë dhe ndërron jetë !

  • December 22, 2018 10:00
  • Kuriozitete

Aktori i famshëm rus, Valery Titenk po argëtonte fëmijët në kopshtin “Tavosochka” për festat e fundvitit.

Por siç  edhe duket festa nuk ka shkuar ashtu si mendohej.

Teksa argëtonte fëmijët, aktori filloi të kishte dhimbje në gjoks dhe u rrëzua para tyre.

Ai u dërgua menjëherë në spital ku mjekët i dhanë ndihmën e shpejtë por fatkeqësish ai nuk arriti të mbijetoj.

Shiko Videon:

Loading...