Kësaj bukurosheje nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme

  • March 13, 2019 15:32
  • Fun

21 vjeçarja Emily O’Connor nuk është lejuar që të fluturojë nga Birminghami për në Tenerife me kompaninë ajrore “Thomas Cook” për një arsye që ajo e quan absurde.

Vajza ishte veshur me pantallona portokalli dhe një bluzë të shkurtër sipër, gjë të cilën stjuardesat e kanë cilësuar provokuese duke i kërkuar që të zbresë nga avioni.

Vajza është çuditur kur ka parë katër persona të kompanisë që e rrethuan duke i kërkuar që të zbresë.

Pasi u nxorr jashtë, vajza hodhi një postim në Twitter duke pyetur se çfarë problemi kishte veshja e saj.

The post Kësaj bukurosheje nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme appeared first on .

Loading...