• Njihuni me gruan “pelë”

    • May 18, 2019 11:32

    Një grua, të cilës i pëlqen të vrapoj dhe të kërcej, si një kalë, ka postuar një video, e cila është bërë virale në internet. Ayla Kirstine, nga Norvegj...

  • Horoskopi ditor

    • May 15, 2019 07:32

    Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa pengesa...