Dita e dytë e konferencës ndërkombëtare “Digitalks”

  • October 12, 2018 06:00
  • Ekonomi

Në Prishtinë vazhdon të mbahet Konferenca Ndërkombëtare “Digitalks” e organizura nga Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë.

Në këtë konferencë do të marrin pjesë: Komisionerja e BE-së për Ekonomi dhe Shoqëri Digjitale Mariya Gabriel, Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj, ministri Besim Beqaj, ministra nga Kosova, rajoni dhe BE-ja dhe personalitet të tjera të rëndësishme në fushën e inovacionit dhe ndërmarrësisë.

Punimet e ditës së dytë të Konferencës do të fillojnë nesër nga ora 10:00, në Hotel Emerald në Prishtinë./Telegrafi/

Loading...