• E futi iPhone X në blender dhe më pas piu lëngun

  • September 29, 2018 22:01

  Përdoruesi “TechRax”, futi iPhone X në blender, i shtoi ujë dhe piu më pas lëngun e tij. Ai duket se kënaqet shumë duke shkatërruar celularë të shtrenjtë, në video...

 • Google Chrome mbush 10 vjet, ndryshon pamjen

  • September 29, 2018 22:01

  Ky debutimi sjell me vete një dizajn të ri, një omnibox më të fuqishëm, një menaxhues fjalëkalimesh të përditësuar, disa funksione të reja për zhvilluesit dhe përmirësime të sig...

 • E pabesueshme sa shpejtë shkon ky Mercedes

  • September 29, 2018 22:01

  Një video e një veture të tipit Mercedes, është bërë viral në rrjete sociale. Videoja në fjalë shfaq momentin kur një veturë Mercedes vozitet me shpejtësi marramen...

 • Kjo është vetura madhështore e këtij shekulli

  • September 29, 2018 22:01

  Me një dizajn elegant dhe një teknologji të pabesueshme, Essentia është projektuar për të lidhur tërësisht shoferin me veturën dhe botën përreth tij. Essentia u fr...