• Prezantohet Nokia7.1

  • October 04, 2018 19:00

  Nokia 7.1 ka ekran me rezolucion 1080 x 2280 piksela dhe diagonale prej 5.84 inç. Ai është mbrojtur nga Gorilla Glass 3. Përveç kësaj, ekrani mund të bëjë konvertimin HDR në koh...

 • Shpaloset BMW X5 2019 (Foto)

  • October 03, 2018 18:30

  Makina SUV më e rëndësishme për BMW, është bërë edhe më e madhe Modeli X5 që është i pari SUV nga BMW, është prezantuar para 20 vitesh, ndërsa ka pasur kërkesa dhe shitje...

 • VinFast prezanton veturat e para nga Vietnami (Foto)

  • October 03, 2018 13:30

  Nuk është keq, për përpjekjen e parë nga ky shtet Po që se iu kërkohet që të emëroni ndonjë veturë nga Vietnami, do ta keni problem, sepse në këtë shtet nuk është prodhua...