• Golf 8 me ‘gjene’ të makinës së garave (Foto)

  • January 17, 2019 20:00

  Nuk do të arrijë shpejtësinë e Golfit aktual, por ngjanë me atë që duket si një makinë garash Prej se është prezantuar gjatë vitit të kaluar në Australi, kemi më shumë di...

 • ​McLaren 600LT Spider (Foto)

  • January 17, 2019 13:00

  Pas versionit coupe, arrin modeli 600LT me çati të hapur. McLaren thotë se Spider 600LT ka një çati të ngurtë dhe të palosshme, mekanizmi i së cilës ka rritur peshën tota...

 • ​Panairi në Detroit, vetëm VW nga Gjermania

  • January 16, 2019 14:00

  Fuoristrada, kamionçina dhe makina sportive, ishin ato që u vendosën në qendër të skenës në shfaqjen automobilistike në Detroit, që nisi këtë vit me më pak prodhues automobilash...